Instalacje Teletechniczne

instalacje elektryczne i teletechniczne

W obiektach budowlanych oprócz standardowych instalacji elektrycznych mamy do czynienia z instalacjami teletechnicznymi i komputerowymi. Pierwszą i największą specjalizację nasza firma osiągnęła w instalacjach okablowania strukturalnego. Wykonujemy prace według projektów opracowanych przez nas, jak również według projektów dostarczonych przez klienta.

Instalacje teletechniczne

Celem strukturalnego okablowania budynków jest dostarczenie uniwersalnego rozwiązania spełniającego wszystkie wymagania potencjalnych użytkowników bez konieczności zmian w okablowaniu.

Okablowanie strukturalne jest systemem dedykowany dla budynku, a nie dla określonego systemu informatycznego, dlatego spełnia ono wymagania dotyczące transmisji sygnałów telefonicznych, komputerowych oraz sygnalizacyjnych. Nasze instalacje w głównej mierze wykonane są w oparciu o materiały producentów takich jak: MOLEX PN, Reichle&De Massari, Krone, Leoni-Kerpen. Oprócz okablowania strukturalnego wykonujemy inne instalacje teletechniczne. Pełny zakres usług instalacyjnych obejmuje:

  • sieci telekomunikacyjne,
  • instalacje antenowe,
  • instalacje domofonowe,
  • instalacje telewizji przemysłowej,
  • instalacje alarmowe,
  • system kontroli dostępu,
instalacje teletechniczne
instalacje teletechniczne Bielsko

Nasi partnerzy o nas

Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu i wykonywania w/w instalacji.

Jesli masz pytania dotyczące naszych usług, zadzwoń do nas, chętnie pomożemy.